Hario V60 02 Craft Kahve Demleme Kiti
TÜKENDİ Hario V60 02 Craft Kahve Demleme Kiti

Hario V60 02 Craft Kahve Demleme Kiti 

1-4 Fincan Kapasite. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir. Dripper Plastik - Sürahi Cam

Kahve demlemeye yeni bir başlangıç paketi olan bu ürün ile herkes rahatlıkla özel damlama yöntemiyle kahvesini demleyebilir. Kolaylıkla kırılmayacak olan ve set içerisinde yer alan V60 Plastik Dripper’ı yere düşürme korkusu olmadan seyahatlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Set içerisinde yer alan ve ısıya dayanıklı camdan oluşan V60 servis sürahisinin rengi V60 Plastik Dripper ile uyumluluğu ile çarpıcı bir görünüme sahiptir.

Kullanımı: İçerisine filtre kağıdı yerleştirilen V60 Plastik Dripper, set içerisinde yer alan servis sürahisinin üzerine konur. Sıcak su ile filtre kağıdı ıslatılır. Ardından servis sürahisinde toplanan su dökülür. Öğütülmüş kahve filtre kağıdının içerisine konarak el ile hafifçe sallanır ve düz bir yüzey oluşturulur. Hario V60 Kettle içerindeki sıcak su yavaşça dökülür ve kısa bir süre beklenir. Sonra sıcak su merkezden dışa, dıştan merkeze olacak şekilde daireler çizerek yavaşça eklenir. Burada dikkat edilmesi gereken duvarlara yaklaştıkça filtre kağıdına temas etmemesidir. Son olarak su yavaşça merkeze dökülür ve demlenmiş olan kahve servis edilir.

Hario V60 Kradft Kahve Demleme Setinin İçindekiler;

*1 adet Plastik Şeffaf V60 02 Dripper

*1 adet V60 Cam Servis Sürahisi

*1 adet Plastik Ölçü Kaşığı

*40 adet 02 Filtre Kağıdı

Ekipman Türü
Ekipman TürüV60 Dripper Seti

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hario V60 02 Craft Kahve Demleme Kiti

  • Üretici: Hario
  • Ürün Kodu: 4977642728301
  • Bu Üründen Kazanacağınız Ödül Puanı: 3
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 198,00 TL
  • KDV Hariç: 198,00 TL
  • Bu Ürünü Satın Almak İçin Gerekli Ödül Puanı: 198

Etiketler: hario, plastik demleme kiti, craft, kraft, craft demleme seti, kraft demleme seti, plastik demleme seti, hario craft demleme, hario kraft kahve demleme, dripper, sürahi

WhatsApp Danışma

Whatsapp üzerinden destek almak için bize yazın.

WhatsApp Danışma