Teslimat Bilgileri

Avustuya'nın ünlü kahvecisi Julius Meinl markasının tüm Çekirdek, Öğütülmüş ve Kapsül Kahvelerini, Kahve Fincanları ve diğer ürünlerini bu sayfada bulabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. 1862 yılından günümüze kadar uzanan, bugün Dünyanın 70'ten fazla ülkesinde müşterilerine lezzetli ve kaliteli bir kahve sunmak isteyen on binlerce profesyonelin tercihi olan Viyana menşeili Julius Meinl markası Avusturya / Viyana ve İtalya / Vicenza kentlerinde bulunan kavurma tesisleri ile bugün Avusturya, İtalya, Orta ve Doğu Avrupa'nın lider kahve markası olmuştur.

Teslimat

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ödemenizin gerçekleşmesini takiben en geç 2 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinize göre 1 - 3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Belirli bir sipariş miktarının üzerinde bedava sunulan Kargo hizmet tedarikçisinin seçimi tarafımızca yapılmaktadır.
Geç teslim edilecek ürünler olması durumunda tarafınıza bildirilecek ve stokta olmayan ya da bir şekilde tedarik edilemeyen ürünler söz konusu olması durumundaysa sizin tercihinize göre siparişiniz iptal edilecek ya da bu ürünlerin para iadesi gerçekleştirilecektir.

Önemli Hususlar

1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3. Alıcının gönderisini zamanında teslim almamasından dolayı yaşanan iade ve aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz

4. Kargolar taşıyıcı firma sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6. Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorumluluğunda değildir.

7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Müşteri kargo firmasının bulunduğu bölgede mevcut olmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir ve bunu sipariş sırasında belirtmelidir.

9. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

11. Bedava Kargoların taşımasını yapacak firma tarafımızca belirlenmektedir.

WhatsApp Danışma

Whatsapp üzerinden destek almak için bize yazın.

WhatsApp Danışma