Siemens EQ6 Plus Series 300 Tam Otomatik Kahve Makinesi TE653311RW
TÜKENDİ Siemens Eq6 Plus s300 Tam Otomatik Kahve Makinesi

SIEMENS TE653311RW EQ.6 TAM OTOMATİK ESPRESSO VE KAHVE MAKİNESİ

 

SİEMENS TARAFINDAN 2 YIL ve 15.000 BARDAK GARANTİSİ

 

Siemens EQ6 Plus, yukarısında bulunan haznesine doldurulan Çekirdek Kahveyi kullanarak kahvelerinizi hazırlamaktadır. Bu özelliği sayesinde her daim kaliteli ve daha taze kahveler içebilirsiniz.
Ayrıca makinenin yanında bulunan ufak hazneye dilerseniz granül kahve koyabilirsiniz. Bu hazne çekirdek kahve haricinde kahve isteyen misafirler, ya da kafeinsiz kahve gibi ayrıca bir kahve kullanmak isteyenler için alternatiftir.Makine de bulunan süt borusunu direk süt kutusuna ya da süt bulunan bir bardağa koyarak lezzetli Cappuccino ve Latte kahveleri tek tuş ile yapabilirsiniz.
İlk çalıştığı anda sadece 45 saniyede ısınan makine, tekrar kapanana kadar sürekli sıcak durmakta, düğmeye bastığınız anda istediğiniz içeceğinizi hazırlamaktadır.Lezzeti yaşayın, yaşamı tadın.

* Akıllı ısıtma sistemi: Sabit sıcaklıkla ısıtma sayesinde maksimum kahve keyfi
* İstediğiniz içeceği ekranda ilgili yere dokunarak tek seferde kolayca alabilirsiniz.
* creamCleaner: Her içecekten sonra süt sistemini otomatik temizleyen basınçlı sistem
* Cappuccino'dan macchiato'ya bütün içecekleriniz tek dokunuş uzağınızda.
* Favoriler: Bireysel tercihlerinizi kaydedin ve istediğiniz zaman onlara erişin


Her seferinde temiz demleme suyu: singlePortion® Cleaning.
Basit singlePortion® Cleaning fonksiyonu, her demleme işleminden sonra cihazınızdaki tüm boruları hijyenik olarak temizler, böylece kahveniz her seferinde temiz su kullanılarak yapılır. En üst düzey keyif için son detayına kadar mükemmellik.Maksimum aroma için ideal demleme ısısı: sensoFlow System.
Espressonun tüm aromasının açığa çıkmasını sağlamak için kahve doğru demleme ısısında hazırlanmış olmalıdır. Mükemmel espresso için ideal demleme ısısı 90°C ile 95°C arasındadır. Sıcaklık çok düşükse, kahveden yalnızca bazı aromalar alınır. Sıcaklık çok yüksekse, çok hızlı bir şekilde kahveye yanık tadı yerleşir. Dünyada türünün tek örneği olan sensoFlow System EQ tam otomatik kahve makineleri, suyu her zaman doğru sıcaklıkta ısıtır ve bu ısıyı demlenme işlemi boyunca korur. Size profesyonel bir espressoyu garantileyen profesyonel teknoloji.


Ayrı doldurma miktarları: individualCup Volume.

Yalnızca standart bardak boyutlarına göre değil, aynı zamanda tüm ara boyutlarda da olağanüstü kahveyi yaratmak için mükemmel teknolojiye ihtiyacınız var. individualCup Volume fonksiyonunu kullanarak, "küçük", "orta" ve "büyük" ön bardak ayarları, istediğiniz içeceğin miktarına göre beş farklı kapasiteye ayarlanabilir.


Bardaklar dolusu keyif: 15.000 bardak garantili.

15.000 bardak kahve garantisinin sebebi, teknoloji harikası ile kombine edilmiş en üst düzey kahve keyfi. 'Bu garanti ile, Siemens ilk bardaktan 15.000'inciye kadar mükemmel bir kahve için devamlı yüksek performans sözü verir.


Zevki birlikte paylaşın: Espresso ve café crème için iki bardak seçeneği.

İki bardak seçeneği, aynı anda kolayca espresso ve café crème yapmanızı sağlar. Yalnızca, bardakları iki kahve akış başlığının altına yerleştirin ve düğmeye basın. Kahve makinesi bir seferde iki bardak kahve için öğütür ve demler. Eşsiz aromaların keyfini iki kat çıkarmak için...


Mükemmel hijyen: Çıkarılabilir demleme ünitesi sayesinde.

Cihazın içerisinde bile hijyenik temizlik için tam otomatik kahve makinesinin içindeki demleme ünitesini çıkarmak kolaydır. Çıkarın su ile çalkalayın ve tekrar yerleştirin. Böylece gerçekten yapmak istediğiniz şeye geri dönebilirsiniz: En iyi kahve spesiyalinin saf aromasının tadını çıkarmak.


Aksesuarlar

Dahili aksesuarlar 1 x Ölçme kaşığı

Servisten temin edilebilir aksesuarlar: temizleme tabletleri (TZ60001), kireç çözücü tabletler (TZ80002), BRITA su filtresi (TZ70003),espresso makineleri için bakım seti(TZ80004), özel yalıtımlı süt kabı (TZ80009N)

Ürün Türü
Ürün TürüTam Otomatik Makine

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Siemens Eq6 Plus s300 Tam Otomatik Kahve Makinesi

  • Üretici: Siemens
  • Ürün Kodu: 4242003803516
  • Bu Üründen Kazanacağınız Ödül Puanı: 10
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 3.950,00 TL
  • KDV Hariç: 3.950,00 TL
  • Bu Ürünü Satın Almak İçin Gerekli Ödül Puanı: 3950

Etiketler: siemens, kahve makinesi, siemens eq6, cekirdek kahve makinesi, siemens eq6 plus, siemens espresso makinesi, TE653311RW, TE603201RW, eq6, eq.6, siemens TE653311RW

WhatsApp Danışma

Whatsapp üzerinden destek almak için bize yazın.

WhatsApp Danışma