Hakkımızda

Avustuya'nın ünlü kahvecisi Julius Meinl markasının tüm Çekirdek, Öğütülmüş ve Kapsül Kahvelerini, Kahve Fincanları ve diğer ürünlerini bu sayfada bulabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. 1862 yılından günümüze kadar uzanan, bugün Dünyanın 70'ten fazla ülkesinde müşterilerine lezzetli ve kaliteli bir kahve sunmak isteyen on binlerce profesyonelin tercihi olan Viyana menşeili Julius Meinl markası Avusturya / Viyana ve İtalya / Vicenza kentlerinde bulunan kavurma tesisleri ile bugün Avusturya, İtalya, Orta ve Doğu Avrupa'nın lider kahve markası olmuştur.

Kahveye Dair 1001 Çeşit Ürünü Sizler İçin Bir Araya Getirdik.

      1001Kahve.Com, Linsa Gıda Sanayi Ticaret Ve Limited Şirketinin patentli çevrimiçi satış markasıdır. 1001Kahve.Com daha fazla kaliteli kahvenin ve kahveye dair her çeşit ürünün kahve severlere ulaşabilir olmasını sağlamak amacıyla kurulmuş ve bu bağlamda en ünlü markaların, en kaliteli ürünlerini bir araya getirerek tüm kahve severlere en uygun fiyattan sunmaktadır. 

      Müşterilerimiz için hizmetimiz, daha alışveriş yapılmadan başlamaktadır. İsteklerinize en uygun ürünü önermek, sorularınızın tamamına en hızlı şekilde cevap vermek, satın almış olduğunuz ürünle ilgili tüm desteğimizi alışveriş sonrasında da devam ettirmek başlıca hizmet prensiplerimizdir. Müşterilerimizin verdiği her sipariş, kargoya teslim edilene kadar özenle hazırlanmakta,  son kullanma tarihleri ve ürün üzerinde kalite düşürücü herhangi bir defo olup olmadığı kontrol edilmekte, en taze ve zarar görmeden elinize ulaşacak şekilde paketlenmektedir.

     Çıktığımız bu yolculukta, sahip olduğumuz en büyük değerin siz müşterilerimiz olduğunun farkındalığıyla, bu deneyimi sizlerin destekleriyle büyütmek arzusundayız. Bu amaçla, her türlü olumlu ve olumsuz eleştirinizi, önerilerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanız sizlere giderek daha iyi bir hizmet verebilmemizi sağlayacaktır.

    WhatsApp Danışma

    Whatsapp üzerinden destek almak için bize yazın.

    WhatsApp Danışma