Geri İade Şartları

Avustuya'nın ünlü kahvecisi Julius Meinl markasının tüm Çekirdek, Öğütülmüş ve Kapsül Kahvelerini, Kahve Fincanları ve diğer ürünlerini bu sayfada bulabilir, hızlıca sipariş verebilirsiniz. 1862 yılından günümüze kadar uzanan, bugün Dünyanın 70'ten fazla ülkesinde müşterilerine lezzetli ve kaliteli bir kahve sunmak isteyen on binlerce profesyonelin tercihi olan Viyana menşeili Julius Meinl markası Avusturya / Viyana ve İtalya / Vicenza kentlerinde bulunan kavurma tesisleri ile bugün Avusturya, İtalya, Orta ve Doğu Avrupa'nın lider kahve markası olmuştur.

Geri İade :


1001Kahve.com adresinden satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi geri iade sayfasında bulunan formu doldurarak ya da bize email atarak bildirebilirsiniz.


 Geri iade ile ilgili aşağıdaki hususları dikkate almanızı rica ederiz :

·                - Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

·                - Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

·                - Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

·                - Ürünün iade etmeden önce tarafımızdan onay verilmesini ve kargo firmasına bildirilmesi gereken kodun gönderilmesini bekleyiniz.

·                İade alınan ürün için ödemiş olduğunuz bedel, 10 gün içinde, ödemeyi yapmış olduğunuz yöntem doğrultusunda (kredi kartınıza iade veya banka hesabınıza EFT/Havale) tarafınıza iade edilecektir.


Geri İade gönderimleriniz için kullanılacak Kargo Firması ve Kullanılacak Kargo Hesap Numarası tarafınıza bildirilmeden geri gönderim yapmayınız.

WhatsApp Danışma

Whatsapp üzerinden destek almak için bize yazın.

WhatsApp Danışma