MENU
Your Cart

Frequently Asked Questions

* Üye olmak ücretli midir?

Online Mağaza üyeliğimiz ücretsizdir..


* Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra ödemeye geçiş yaparken 'Misafir Alışverişi' seçeneğini kullanarak üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. 


* Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım?

Online Mağazamızda dilerseniz Kredi Kartı ile dilerseniz Banka Transferi yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde, SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez ve ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankanıza gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz, sadece siz ve banka arasındadır.


* Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler tarafımızdan ulaştırılacaktır. Eğer ödeme yöntemi olarak Banka Transferini seçtiyseniz, siparişinizin işleme alınması için sipariş esnasında size belirtilen banka hesabına toplam tutarı aktarmanız gerekmektedir.


* Yaptığım alıverişlerde teslimat şekilleri nasıldır?

Online mağazamızdan yaptığınız alışverişler KARGO ile tarafınıza ulaştırılmaktadır.


* Kargo Gönderim Süreleriniz Nedir?

Saat 14.00'dan önce verdiğiniz siparişler genellikle aynı gün, bu saatten sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Bazı ürünlerin sirkülasyonunun çok fazla olması ve zaman zaman depo stoklarında olmaması sebebiyle en geç kargo süremiz 3 gün olarak belirtilmiştir. Genel ortalama siparişlerin en geç 24 saat içerisinde kargoya verildiğini göstermektedir.


* Gönderim alanlarınız nereleridir?

Ürünlerinizi Türkiye sınırları içerisinde yer alan ve kargo firmalarının teslimat yaptığı her noktaya gönderebilmekteyiz.


* Online mağazanızdan aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Online mağazamızdan aldığınız ürünün, size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iadesini talep edebilirsiniz. Söz konusu ürünü, faturası ile birlikte tarafımıza göndermeniz halinde ürün, bize ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içerisinde ürün bedeli, tarafınıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. İade edeceğiniz ürün, en yakın Yurtiçi Kargo şubesi ile temasa geçilerek gönderilmelidir. Farklı firmalardan gelecek kargolar ancak kargo ücreti tarafınızca ödenmesi halinde kabul edilmektedir. Anlaşmalı kargo firması ile ürünü göndermeniz halinde, geri gönderim kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bunun için iade talebini yaptıktan sonra tarafınıza belirteceğimiz kargo firması bilgilerini ve kullanılacak gönderim kodunu size bildirmemizi bekleyiniz.

*Ürün iadesinin kabul edilebilmesi için ürünün orijinal ambalajının hasar görmemesi, ürünün kullanım hatası sonucu zarar görmemesi ya da tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemesi gerekmektedir.


* Aradığım sorunun cevabını burada bulamadım, ne yapmalıyım?

Tüm sorularınızı tarafımıza e-posta ile göndermeniz halinde en geç 24 saat içerisinde tarafınıza cevap verilecektir.

Whatsapp Support

Whatsapp Support